PÁTEK 23. února 15:00–16:00

60 min. / Hlavní sál KC Střelnice


TRINIDAD SCORPION MORUGA / TADAM TRINIDAD SCORPION MORUGA / TADAM

TRINIDAD SCORPION MORUGA / [:TADAM:]

experimentální show stejně ostrá jako nejpálivější paprička na světě


Naše show je stejně ostrá jako Trinidad Scorpion Moruga, čili nejpálivější paprička na světě. Komu by naše pokrmy nebyly po chuti, případně ten, komu by byl osud soutěžících naprosto lhostejný, se může vzdálit na bar. V prostoru je povoleno chodit, stát, sedět, či se válet. Samotná soutěž je boj na život a na smrt, tudíž nebude stačit jen úsilí soutěžících, ale také vaše hlasy.

Boj se skládá ze čtyř kol. První je nevyřazovací, v něm se pouze seznámíte se soutěžícími. V druhém bude vyřazena jedna postava s nejméně hlasy. Ve třetím kole budou vyřazeny postavy dvě. Čtvrté kolo je finále. Koho zachráníte? Koho zavrhnete? Výběr je jen na Vás...


Autor inscenace: André Ondřej Ulihrach
Hrají: David Bolech, Anna Marie Rachel Červeňová, Matyáš Hauser, Tina Havelková, Tadeáš Pikous, Jegor Schoř, André Ondřej Ulihrach


[:TADAM:]

Kdysi dávno to byli jen tři básníci, kteří chtěli změnit svět. Čas postoupil a revoluce strhla vše. Po svržení ONNA Nejmocnějšího nastal všude chlad podzimních opuštěných ulic. Jako by se stalo všechno a vlastně nic. Však zablesklo se. Soubor sestavený z Libereckých přátel, který má vlastní osobitou poetiku. V minulých letech jsme uvedli představení "Prokletí", "Číslo 923-215" a "Záblesk".

Současnými členy jsou David Bolech, Anna Marie Rachel Červeňová, Matyáš Hauser, Tina Havelková, Tadeáš Pikous, Jegor Schoř a André Ondřej Ulihrach. Tajná poznámka: Děkujeme skautům a panu P.


PARTNEŘI FESTIVALU