Vstupenky

Jednotlivé vstupné na festivalová představení k zakoupení přímo na místě bude 70 Kč (jen 50 Kč pro studenty). Na pohádky je vstupné 80 Kč.
Na tři speciální nesoutěžní představení – ve středu, v pátek (vč. slavnostního zahájení) a v sobotu večer – bude vstupné 150 Kč. Ceny jsou uvedeny přímo v programu u jednotlivých představení.

Lístky na jednotlivá představení i permanentky budou k zakoupení vždy před jednotlivými představeními na místě konání v Městském divadle Turnov či na KC Střelnice (viz značení u každého představení v programu).Permanentky se vyplatí!

Permanentka na celý festival bude na místě v prodeji za 400 Kč (300 Kč pro studenty) a opravňuje k vstupu na úplně všechna představení od středy do neděle! K ní samozřejmě dostanete náš tištěný katalog s podrobnými informacemi o všech představeních. (Katalog bude k dispozici během festivalu, neváhejte si o něj požádat na místě.)

Permanentky za zvýhodněnou cenu 350 Kč ( jen 250 Kč pro studenty) jsou již v předprodeji na pokladně KC Střelnice, a také je můžete zakoupit ONLINE ZDE→.
Předprodej v KCT bude probíhat do 20. února.Zpět na úvod...

PARTNEŘI FESTIVALU