Informace pro účastníky festivalu 2019


Upozorňujeme všechny účastníky zařazené do programu, aby co nejdříve vyplnili návratku. Za soubor návratku vyplňuje odpovědná osoba. Formulář slouží zejména k uvedení údajů pro doklady a smlouvy vystavené festivalem. Zároveň si v něm také můžete objednat stravu během festivalu.

Možnosti ubytování 2019


Pro účinkující soubory zařazené do programu jsou letos na výběr dvě varianty:VARIANTA A - Žlutá ponorka
cena za noc:
100 Kč/osoba
nocleh na matracích ve vlastním spacáku ve Středisku pro volný čas dětí a mládeže Turnov, Husova 77

VARIANTA B - ubytování v hotelu nebo penzionu
cena za noc:
350 Kč/osoba
nocleh v hotelových pokojích, adresa hotelu bude upřesněna

Ubytování na Střední zdravotnické škole, v Korunním princi ani ve Slavii není tento rok bohužel k dispozici z důvodu plného využití kapacit nebo probíhající rekonstrukce.

Kapacita ubytování zajištěného festivalem je bohužel letos omezena na jen cca 50 míst, berte proto prosím na vědomí, že po naplnění této kapacity pro Vás nebudeme moci zajistit ubytování a budete si jej muset zařídit sami.

Pro vyjednání výhodné ceny ubytování jsme udělali maximum a cenu Vám stále dotujeme z vlastních zdrojů.

Strava pro účinkující soubory

Stravu stejně jako předchozí ročníky festivalu zajištujeme v kavárně KUS v přízemí KC Střelnice. Bude na výběr vždy mezi masovou a vegetariánskou verzí jídla, a to za jednotnou cenu 100 Kč za porci. Účastníkům festivalu nabízíme obědy a večeře od čtvrtka 21. 2. do soboty 23. 2. a oběd v neděli 24. února. Pokud máte zájem o stravu, vyplňte v návratce požadovaný počet jídel na každý den.


Návratku vyplňte zde→

Kontaktní osoba

Po Vašem příjezu na festival do Turnova prosíme kontaktujte naši produkční Markétu Šebkovou, která s Vámi vyřeší potřebné organizační záležitosti. Bude se jednat zejména o vypořádání nutných administrativních náležitostí.

Kancelář Modrého kocoura se během festivalu nachází v budově Kulturního Centra Střelnice (Markova 311, Turnov, 1. patro, dveře č. 206). Těšíme se na Vás v Turnově na festivalu!


Markéta Šebková

Markéta Šebková

produkce, soubory a ubytování

e-mail: produkce@festival-modry-kocour.cz
tel: 732 455 201


PARTNEŘI FESTIVALU