ČTVRTEK 20. února 21:30

30 min. / KC Střelnice / vstupné 70 Kč (50 Kč studenti)

Na počátku je vždycky chaosNa počátku je vždycky chaosNa počátku je vždycky chaos

Na počátku je vždycky chaos (NA POCZĄTKU ZAWSZE JEST CHAOS)

Teatr Etna, Polsko

Komediální groteska s velkou dávkou pozitivní energie.

Teatrzyk Zielona Gęś ("Divadlo Zelená husa") polského básníka Konstanty Ildefonse Gałczyńského neposkytuje snadná řešení a návody. Od režiséra, herce i diváka vyžaduje představivost, a na oplátku nabízí velkou dávku zábavy a pozitivní energie. Jedná se o krátké groteskní dramatické miniatury. Vše se tvoří přímo na jevišti, neboť k dispozici je jen několik řádků textu. Naše insterpretace je plná symbolů, barev a energie. Věříme, že naše představení pro vás bude zážitkem.

Autoři inscenace: Anna Kolanowska ve spolupráci s Joannou Chułek
Autor předlohy: Konstanty Ildefons Gałczyński, Teatrzyk Zielona Gęś
Hrají: Iga Lipiec, Joanna Kuna, Kacper Budyta, Amelia Siwecka, Kinga Konończuk, Tamara Saganek, Błażej Lompart, Zuzia Szymańska, Natalia Pruszyńska, Maja Zapała, Stanisław Kowański, Katarzyna Ciećwierz
Hudba: aranžmá - Anna Kolanowska ve spolupráci s Joannou Chułek
Výtvarník: Anna Kolanowska

Teatr Etna

Teatr Etna pochází z polského Piaseczna. Funguje 9 let, ale navazuje na 26 letou tradici předchozích divadel. Specifikem souboru je přijetí herců – musí být do souboru pozváni. Teatr Etna se věnuje nejen hraní, ale také workshopům a ohňovým show. Divadlo získalo mnohá ocenění na domácí scéně a Modrý kocour je v současnosti druhým zahraničním festivalem, jehož se soubor účastní.


Zpět na PROGRAM...

PARTNEŘI FESTIVALU