NEDĚLE 23. února 10:00

60 min. / Městské divadlo Turnov / vstupné 70 Kč (50 Kč studenti)

Improshow

Improshow

B.I.Z.O.N.I.

Zábavná improvizační show plná nečekaných vztahů, zábavných zvratů a svérázných point


Bizoní improshow je zábavné divadelní představení složené z více krátkých scének, které mají svá určitá pravidla např. v dané scénce musí zaznít jen určitý počet slov, nebo se muži chovají jako ženy a ženy jako muži. Diváci májí v rukou moc se aktivně zapojit a zadat hercům téma, na které mají hrát. Milí diváci, můžete to být právě VY, kdo rozhodne o tom, co se bude na podiu odehrávat! Tak nás přijďte prověřit! Herci nikdy nevědí, co je čeká, co budou hrát, jestli budou skládat básně či zpívat, na jakou melodii to bude a kdo s nimi přijde na scénu… Show je plná nečekaných vztahů, zábavných zvratů a často svérázných point. Jen jedno je jisté. Bude zábava!

Autoři inscenace: improvizátoři
Improvizují: Eliška Kahudová, Milan Boháček, Helena Morcová, Miloš Haták, Ondřej Soukup, Michaela Kernerová, Klára Zdechovská
Hudba: Klára Zdechovská

B.I.Z.O.N.I. Hradec Králové

Jsme improvizační divadlo z Hradce Králové. Vznikli jsme v roce 2008 a od té doby jsme vystupovali na řadě míst po celé České republice. Jsme Hradečáci, ale nebojíme se rozvážet zábavu po okolí i mimo zápasy. Mohli jste nás vidět na Divadelní festival Evropských regionů, Mezi ploty, Fest. Fantazie, Semilský paroháč, Jičín město pohádek, Tyjátrfest. Naše vystoupení nemá připravený žádný scénář. A jak to tedy děláme? Pravidelně trénujeme a makáme na sobě! Mimo jiné na improvizační pohotovosti a dalších divadelních dovednostech. A tak dokážeme nečekané situace přeměnit v zábavné scény!


http://improbizoni.cz


Zpět na PROGRAM...

PARTNEŘI FESTIVALU