Anna-Maria Zwyrtek

Anna-Maria Zwyrtek

marketing a PR festivalu
pr@festival-modry-kocour.cz
tel: +420 775 507 525


Anna je goralka, pochází z Mostů u Jablunkova. Studovala polonistiku a ekonomii na Masarykově univerzitě v Brně, Arts management, multimediální komunikaci na VŠE v Praze a marketing v Belgické Lovani. Od dětství měla díky své mamince blízko k divadlu, na gymnáziu se věnovala hlavně tanci, tančí zběsile a tanec miluje. V Brně, zejména pod vlivem tamního Kabinetu múz, zvažovala kariéru profesionální herečky. Nakonec se ale přesunula spíše k výtvarnému umění, pracovala v Galerii kritiků a ve Vile Pellé.

Zbožňuje krásné a esteticky čisté věci. Má ráda matematiku, práci s čísly, baví ji organizace akcí a adrenalin, který u toho často vzniká. Pracovala pro česko-slovenskou pobočku designové značky Uashmama, později vedla marketing jacht-eventové agentury THIS IS BLUE. Miluje moře a chystá se na další cestování.

Po ukončení studia arts managementu zůstala v Praze, nyní pracuje jako manažer galerie Harddecore a módní návrhářky Josefiny Bakošové, kde propojuje všechny své oblíbené činnosti.
I když je v týmu Modrého kocoura teprve od roku 2017, festival zbožňuje, jako kdyby ho znala od dětství. Každý rok ho netrpělivě vyhlíží, zrovna tak i samotný Turnov, který ji přirostl k srdci.


PARTNEŘI FESTIVALU