Michal Samir

Jiří (Bagr) Vlasák

správce festivalového webu
ilustrátor, grafik a webdesigner


Studoval na turnovském gymnáziu, kde pod režijním vedením Petra Hakena poprvé okusil herectví a hrál v několika představeních, také na prvních ročnících Modrého Kocoura.
Po gymnáziu studoval ilustraci na VŠUP v Praze v atelieru Jiřího Šalamouna. Potom se živil jako grafik v Praze, pak sloužil v civilní službě v Turnově, a potom znovu studoval, tentokrát v Brně na FF Masarykovy univerzity obor teorie interaktivních médií.

Po studiích zakotvil na chvíli pracovně v Praze v reklamním průmyslu, pak ho osud zavál zpátky do Turnova, kde pracoval mimo jiné jako projektový manažer pro neziskovou organizaci Geopark Český ráj pod patronací UNESCO a stal se certifikovaným průvodcem v geoturismu. Nyní opět žije a pracuje jako grafik a webdesigner v Praze, přesto stále srdcem zůstává v srdci Českého ráje a rád se tam vrací za rodinou a přáteli a krásami tamní přírody i kultury.

Na festivalu Modrý kocour zpočátku hrál ještě jako student a člen Turnovského divadelního studia, také několik let dokumentoval festival pomocí kamery a později v letech 2012–2015 vytvářel festivalovou grafiku - vizuál maskota festivalu, plakáty, letáky a brožurky s programem. Nyní vytváří a spravuje kocouří webové stránky a profily na sociálních sítích.

PARTNEŘI FESTIVALU